Sanat Forum-Güncel Sanat Etkinlikleri Yurtdışı Fırsatları, Projeler, Hibeler, Fonlar Yurtdışı Fırsatları ve Proje Duyuruları CORTEX Projesi Başvuru Çağrısı
CORTEX Projesi Başvuru Çağrısı
admin
CORTEX Projesi Başvuru Çağrısı
0
327
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
admin Administrator
*******
  • Konular91
  • Mesajlar91
  • Rep puanı 0
CORTEX Projesi Başvuru Çağrısı

Avrupa Komisyonu'nun Ufuk Avrupa Programı kapsamında desteklenen CORTEX2 projesi, artırılmış gerçeklik (XR) platformu üzerinden sunulan teknik özellikleri keşfetmek, geliştirmek ve sergilemek amacıyla büyük bir adım attı. İlk açık çağrısına, bu inovatif projeye destek vermek üzere 3.000.000 avro'luk bir bütçe ayıran CORTEX2, farklı endüstriler ve KOBİ'ler arasında uzaktan işbirliğini kolaylaştırmayı hedefliyor.

Açık Çağrı ile 200.000 Avro’ya Kadar Destek:

CORTEX2 Açık Çağrısı, XR teknolojisi alanında projeler geliştirmek isteyen yenilikçi ekiplere kapılarını açıyor. Başvuranlar, 200.000 avroya kadar fon elde etme şansına sahip olacaklar. Ayrıca, özel koçluk ve takip, teknoloji ve iş uzmanlarına erişim, CORTEX2 platformu ve XR teknolojisi hakkında kapasite geliştirme imkanları ile 12 aya kadar süren bir program dahilinde çözümlerini geliştirmek için destek alacaklar.

Yola Çıkmak İsteyenlere Çağrı:

CORTEX2'ye katılmak isteyen ekipler, XR teknolojisinin sunduğu potansiyeli keşfetmek ve projelerini hayata geçirmek için 24 Ekim'den 16 Ocak 2024'e kadar olan süre içinde başvuruda bulunabilirler. Bu fırsatla, geleceğin işbirliği trendlerini belirleyen projelerde yer alabilir, teknolojik gelişmeleri yakından takip edebilir ve sektördeki uzmanlarla işbirliği yapma şansını yakalayabilirsiniz.

CORTEX2 ile Geleceğe Yolculuk Başlıyor!

CORTEX2 projesi, XR teknolojisinin getirdiği yenilikçi çözümlerle iş dünyasını bir araya getiriyor. Bu heyecan verici yolculuğa katılmak ve projenize CORTEX2'nin sağladığı destekten yararlanmak için hemen başvuruda bulunun. Geleceği birlikte inşa etmek için CORTEX2 sizleri bekliyor!

Proje başvurusu hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Bir önceki yazımızda sizlere 4005 – Yenilikçi Eğitim Uygulamaları Destekleme Programı 2023 hakkında bilgi vermiştik.


Foruma Git: